GRY DLA DZIEWCZYN

Studio mody

Nasza strona wzbogaciła się ostatnio o kilka niezwykle ciekawych gier polegających na projektowaniu i szyciu kreacji na różne okazje. Gry Studio Mody znajdziecie w kategorii projektowanie – ubieranki. Warto je wypróbować, by sprawdzić się w nowej roli. Każda z opisywanych gier składa się z kilku etapów.

Pierwszy z nich polega na wybraniu czterech elementów stroju. Dostępne elementy widoczne są w ramce po prawej stronie. Dla każdej części możemy dodatkowo wybrać kolor oraz wzór który będzie widoczny na materiale. Kiedy zabraknie nam pomysłu na stworzenie fantastycznej kreacji możemy kliknąć na ikonę żarówki. Naszym oczom ukaże się wtedy zestaw gotowych stylizacji którymi możemy się zainspirować. Kiedy już skompletujemy wszystkie elementy stroju klikamy na przycisku DONE, który przeniesie nas do pracowni krawieckiej.

Tutaj właśnie zaczyna się kolejny etap gry w którym musimy wykroić elementy stroju z odpowiedniego materiału. Kiedy już zszyjemy razem wszystkie elementy przeniesieni zostaniemy do trzeciego, ostatniego już etapu niesamowitej gry dla dziewczynek. Etap ten polega na dobraniu odpowiedniej fryzury oraz modnych dodatków do stroju. Wybieramy więc kolejno fajną torebkę, piękną biżuterię oraz modne i wygodne buty ,które dopełnią całości. Aby zobaczyć kompletną stylizację ponownie klikamy na przycisku DONE.Wypróbujcie koniecznie wszystkie gry z prezentowanej serii i bawcie się przy tym świetnie! Pełna satysfakcja gwarantowana!


Pozostałe artykuły: