GRY DLA DZIEWCZYN

W co grają dziewczynki?

Tak naprawdę dziewczynki lubią grać w bardzo różne gry, ponieważ płeć nie zawęża zainteresowań. Istnieją jednak gry na tyle specyficzne, że choć nie każda dziewczyna się nimi zainteresuje, to z reguły chłopak ich nie wybierze. Są to gry mocno wiążące się z płcią dziecka. To ubieranki, gry polegające na robieniu makijażu, zabawa w gotowanie czy opieka nad niemowlakiem. Chłopca raczej takie tematyki nie zainteresują, może poza gotowaniem. Dlatego tego typu gry wyodrębnia się często w serwisach z grami online w osobnej kategorii gry dla dziewczyn, tak by od razu wiedziały, gdzie znajdą fajną gierkę dla siebie.

nowa fryzura oraz makijaż

Gry przeznaczone dla dziewczyn, to dla nich miły sposób na spędzanie czasu. Jeśli ktoś myślałby, że ubieranka czy gra polegająca na zajmowaniu się dzieckiem nie może wciągnąć, to by się pomylił. Każdy typ gier oferuje co innego, a gry dla dziewczynek oferują to, co jest dla nich atrakcyjne. Robienie i poprawianie makijażu czy zestawianie ze sobą różnych ubrań może przyciągnąć przed ekran monitora i trzymać przy nim mocno. Warto także podkreślić, że każda taka gra uczy czegoś, ponadto gry dla dziewczyn pozwalają im wczuć się w różne aspekty ich dorosłego życia, a dzieci lubią wczuwać się w rolę osoby dorosłej. Kiedyś dziewczyny opiekowały się lalkami bobasami, nosiły je ze sobą w wózeczku, gotowały im wymyślone obiadki teraz mają do wyboru także bawienie się w to na ekranie komputera.

Pomysły, jakie przyjdą dziewczynce do głowy w czasie grania w ubierankę może wykorzystać bardzo szybko, bo już małe dziewczyny lubią ciekawie się ubierać. W kategorii gry dla dziewczynek znajdują się także takie, w których bohaterką jest Barbie, lalka, która wciąż znajduje się wśród najbardziej ulubionych. Dziewczynki grają jednak nie tylko w takie gry. Tak samo jak wśród chłopców popularne są wśród nich gry zręcznościowe, logiczne, akcji, platformówki i inne popularne gatunki gier. A bywa i tak, że dziewczynka lubi zagrać w grę pozornie zupełnie nie dla niej, czyli w bijatykę czy w strzelankę. Choć to się zdarza rzadziej.

Oto link który przeniesie was do kategorii z ciekawymi grami – GRY ONLINE DLA DZIEWCZYNEK