GRY DLA DZIEWCZYN

Jest w czym wybierać

Nie trzeba być wcale miłośnikiem grania w gry przez internet, wystarczy tylko wejść na portal z grami, żeby zobaczyć, jak ich jest dużo i jak bardzo są różnorodne. To co w pierwszej kolejności rzuca się w oczy, to podział na kategorie. Niemal zawsze są wyszczególnione gry zręcznościowe i logiczne, bo to dwa najpopularniejsze gatunki gier, a poza nimi są i inne kategorie. Czasem można też spotkać specjalną kategorię zadedykowaną dziewczynkom. W kategorii gry dla dziewczyn znajdują się takie typowo dziewczęce. Dotyczą one rzeczy bardzo ważnych w życiu każdej dziewczynki. To będą ubieranki, czyli gry polegające na strojeniu jakiejś postaci kobiecej. To interesujące dla dziewczynek, ponieważ mają do dyspozycji wiele strojów i dodatków i mogą eksperymentować z ich zestawianiem. Inny przykład to gry w robienie makijażu. Są też ciekawe gry o gotowaniu. Tego typu gry dla dziewczynek polegają na przygotowywaniu różnych potraw, ciast i deserów. Czasem się ozdabia te desery.

mama i córka grają w gry

Są jeszcze gry polegające na opiekowaniu się zwierzątkami, gry w flirtowanie. Miłość, opiekowanie się, zwierzątka, strojenie, gotowanie – są to wszystko rzeczy, jakimi dziewczyny bardzo się interesują. Ale nie tylko po tego typu gry one sięgają. We wspomniane już gry logiczne i zręcznościowe grają one także i to równie chętnie. W nie zresztą każdy chętnie zagra, dorosły i dziecko, chłopak i dziewczyna. Fajne gry dla dziewcząt to także gry przygodowe oraz platformówki. Przy takich grach i siostra, i brat potrafią spędzać równie wiele czasu.

Tak więc dziewczynki uwielbiają różne gry. Czasem chętnie zagrają nawet w wyścigi, które raczej uważane są za grę dla chłopaka. Rzadziej jedynie sięgają po gry bijatyki, strzelanki i wojenne, bo to są już gry raczej odpowiadające męskiej naturze. Ale też są wyjątki potwierdzające tę regułę. Dlatego nie należy się dziwić, że jakaś dziewczyna nałogowo gra w bijatykę. Bardzo możliwe, że będzie to tzw. chłopczyca. Taka dziewczynka może za to niechętnie grać w gry typowo dla dziewczyn. Ale to będzie wyjątek. Większość dziewczyn takie gry lubi.

Pozostałe artykuły: