GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: zarządzanie czasem

Klinika dla zwierząt

Lisa od zawsze chciała pomagać zwierzętom. Właśnie teraz zaczęła pracować w miejscowej klinice dla zwierząt. Każdego dnia wiele zwierząt potrzebuje pomocy, czasami ciężko nad tym wszystkim zapanować. Trzeba dbać by nie tworzyły się zbyt długie kolejki a każdego małego pacjenta trzeba jak najszybciej skierować do odpowiedniego lekarza. Pod ikoną wózka sklepowego znajdziesz sklep gdzie możesz zakupić przyspieszenie badań oraz inne ciekawe rzeczy. Zwierzęta przeciągaj za pomocą myszki do odpowiednich gabinetów.

Klinika dla zwierząt

Frenzy Clinic

Megan otworzyła właśnie swoją nową klinikę. Pracuj razem z nią pomagając pacjentom w pozbyciu się różnych dolegliwości. Zarobki wykorzystaj na zatrudnienie dodatkowych lekarzy oraz uaktualnienie sprzętu medycznego .Ta funkcja dostępna jest po ukończeniu danego poziomu – ikona wózka sklepowego.
Przeciągaj pacjentów do odpowiednich zabiegów za pomocą myszki. Wykonuj instrukcje wyświetlane w dymkach.

Frenzy Clinic

Hospital Frenzy 3

Zarządzany przez ciebie szpital jest najważniejszym ośrodkiem opieki zdrowotnej w całej okolicy. Wykonuje się tu przeróżne badania i zabiegi. Do szpitala codziennie dowożeni są nowi pacjenci. Gra szpital posiada kilka etapów ,aby je ukończyć należy zaopiekować się określoną liczbą pacjentów. Szpital posiada dwa poziomy oraz lądowisko dla helikopterów. Możesz się miedzy nimi poruszać klikając na ikony z literami znajdujące się w lewym dolnym rogu ekranu gry. Pacjentów przeciągaj za pomocą myszki do miejsca przeznaczenia ( ikona widoczna w dymku).

Hospital Frenzy 3

Frenzy Market

Przedsiębiorcza Lisa otworzyła nowy market w mieście. Pragnie by wszyscy klienci którzy tu przyjdą zostali miło i sprawnie obsłużeni. Pomóż jej w tym zadaniu. Zadbaj by każdy z klientów znalazł produkt który chce kupić, a potem szybko trafił do kasy. Klientów przeciągaj do odpowiednich stanowisk z towarem za pomocą myszki. Po zaliczeniu kolejnego etapu gry możesz ulepszać swój sklep klikając na ikonie wózka sklepowego. Oczywiście ulepszenia są dostępne tylko wtedy gdy zarobisz wystarczającą sumę pieniędzy.

Frenzy Market

Airport Rush

Na nowym stanowisku pracy będziesz odpowiedzialna  za utrzymanie porządku na tym zwariowanym lotnisku. Musisz dopilnować aby wszyscy pasażerowie zakupili bilety i dotarli do właściwych bramek! Po pierwsze, należy kliknąć i przeciągnąć pasażera do odprawy. Następny jest skaner bezpieczeństwa! Jeśli lot jest opóźniony, trzeba przeciągnąć pasażera do poczekalni. Kiedy pasażer jest gotowy do startu, przeciągnij go do odpowiedniego wyjścia!

Airport Rush

Frenzy Bar

Aby dobrze wypaść w nowej pracy musisz jak najszybciej nauczyć się przygotowywać rozmaite napoje oraz potrawy. Pamiętaj ,aby każde zamówienie realizować jak najszybciej. Twoi klienci będą wtedy bardzo zadowoleni. Zarobione pieniądze zainwestuj w rozwój swojego baru – kupno nowych przepisów oraz maszyn. Gra Frenzy Bar obsługiwana jest za pomocą myszki.

Frenzy Bar

Moja pierwsza restauracja

Suzy i Jack wygrali na loterii sporą sumę pieniędzy. Dzięki nim postanowili spełnić swoje największe marzenie o własnej restauracji. Pomóżcie uroczej parze w prowadzeniu ich pierwszego lokalu. Zadbajcie o wszystkich gości. Serwujcie zamówione potrawy i napoje. Nie zapomnijcie o sprzątaniu stolików i wystawianiu rachunków. Zarobione pieniądze przeznaczcie na nowe wyposażenie restauracji. Gra obsługiwana jest za pomocą myszki. Za jej pomocą sadzajcie gości przy stolikach i odbierajcie zamówienia. Zamówienia realizujcie na panelu wysuwanym z górnej krawędzi ekranu gry. Powodzenia!

Moja pierwsza restauracja

Pizzeria Love

Koniecznie zajrzyjcie do nowo otwartej pizzerii gdzie spotkacie cudowną Jenifer Rose. W tym lokalu robią najsmaczniejszą pizzę w mieście dlatego codziennie przychodzi tu wielu głodnych gości. Obsłużenie ich jest nie lada wyzwaniem, przekonajcie się o tym już teraz. Jenifer ma naprawdę sporo obowiązków, pomóżcie jej we wszystkim. Sadzajcie gości na wolnych miejscach, a następnie odbierzcie ich zamówienie. Gotowe pizze i napoje szybko zanieście do odpowiedniego stolika. Jenifer często odwiedzana jest przez swojego chłopaka z którym musi spędzić chwilę przy stoliku z kwiatami. Na zakochanych nie ma rady!

Pizzeria Love