GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: ubieranki 5

Studio mody – suknia ślubna

Projektowanie sukni ślubnej – wspaniała gra dla dziewczynek dzięki której będziecie miały szansę na zaprojektowanie i uszycie cudownej sukienki ślubnej. Pracę zacznijcie od wybrania 4 elementów sukni. Pod ikoną żarówki znajdziecie ciekawe propozycje. Elementy sukni mogą mieć dowolny kolor i wzór. Kolejny etap gry polega na ich wykrojeniu i połączeniu. Zapraszamy do gry!

Projektowanie sukni ślubnej

Studio mody – sukienka na studniówkę

Zostań prawdziwą królową balu! Właśnie teraz możesz zaprojektować piękną sukienkę na swoją studniówkę. Dzięki naszej grze możesz wybrać każdy z elementów sukienki, dobrać jego kolor oraz wzór. Kolejnym krokiem będzie wycięcie i połączenie wszystkiego w cudowną całość.

sukienka na studniówkę

Studio mody – sukienka koktailowa

Spróbujcie zaprojektować i wykonać lekką sukienkę koktajlową wymagana podczas formalnych spotkań w ciągu dnia. Zacznijcie od wybrania każdego z 4 elementów sukienki. Trzeba też dobrać odpowiedni kolor i rodzaj tkaniny. Pod ikoną żarówki znajdziecie ciekawe propozycje , które mogą pomóc wam w projektowaniu.

sukienka koktailowa

Studio mody – styl retro

Vintage to nowy trend w modzie. Teraz każdy pragnie nosić stroje w stylu retro. W tej oto grze macie możliwość zaprojektowania takiego właśnie stroju. Nie zwlekajcie więc, ani chwili! Zaprojektujcie swój wymarzony strój w stylu retro i bawcie się przy tym świetnie. Wybierzcie 4 elementy stroju. Dla każdego z nich określcie kolor oraz wzór. Wytnijcie je z materiału i połączcie za pomocą wirtualnej maszyny. Zaprezentujcie go na pokazie mody! Zapraszamy do gry!

styl retro

Studio mody – Party

Co jest najważniejsze kiedy idziesz na wspaniałą imprezę? Oczywiście sukienka! I to taka w której będziesz wyglądała naprawdę przebojowo. Dzięki naszej grze z serii studio mody masz teraz szansę na zaprojektowanie swojej wymarzonej sukienki na imprezę. Podejmij to wspaniałe wyzwanie! Używając myszki wybierz cztery elementy sukienki i połącz je w całość. Wybierz kolor i wzór tkaniny dla każdego elementu. Baw się dobrze!

party - gra dla dziewczyn