GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: ubieranki 4

Studio mody – Halloween

Ta dziewczyna pragnie wyglądać bajecznie na tegorocznej imprezie z okazji Halloween, ale nie ma jeszcze odpowiedniego stroju. Zaprojektuj dla niej fantastyczny kostium na Halloween. Wybierz 4 elementy stroju i daj im piękny kolor oraz wzór. Wytnij wszystko, a następnie dokładnie zszyj. Aby efekt był wspaniały dobierz fajne buty i inne straszne dodatki. Nie zapomnij również o odpowiednim makijażu, który dopełni całości. Powodzenia!

Halloween

Studio mody – Walentynkowa sukienka

Walentynki to szczególny dzień dla wszystkich zakochanych. Tego dnia każdy może wyrazić swoje uczucia do innej osoby. Ta ładna dziewczyna ma duży problem. Jest umówiona na romantyczny walentynkowy wieczór, a nie ma jeszcze nowej sukienki. Pomóżcie jej koniecznie. Zaprojektujcie i uszyjcie dla niej cudowna sukienkę. Sprawcie, by oczarowała swojego chłopaka. Wybierzcie 4 elementy sukienki walentynkowej, a następnie dajcie im dowolne kolory i wzorki. Po ukończeniu sukienki możecie do niej dodać kilka gustownych akcesoriów. Miłej zabawy!

Walentynkowa sukienka

Studio mody – czerwony dywan

Zostań osobistą projektantką mody gwiazd występujących dziś na czerwonym dywanie. Zaprojektuj i wykonaj modną suknię do której dobierz odpowiednie dodatki i fryzurę. Kiedy projekt będzie gotowy, wytnij elementy z odpowiedniej tkaniny. Następnie wszystko połącz za pomocą maszyny do szycia i zaprezentuj klientce swoje dzieło. Wybierz dodatki by dopełnić stylizacji.

suknia na czerwony dywan

Studio mody – stroje biurowe

Stroje biurowe są zazwyczaj bardzo monotonne i nudne. Oto okazja ,by zmienić ten stan rzeczy. Przed wami szansa zaprojektowania i uszycia wspaniałego stroju do pracy. Zostańcie stylistkami uroczej dziewczyny, która pragnie wspinać się po szczeblach kariery. Zaprojektujcie 4 części stroju, wybierzcie dla nich najładniejszy kolor i wzór (kiedy skończycie użyjcie przycisku DONE). Kolejnym krokiem jest wykrojenie i połączenie elementów stroju biurowego.

stroje biurowe

Studio mody – suknia dla królewny

Twoje umiejętności i doskonałe wyczucie najnowszych trendów są szeroko znanie. Nic wiec w tym dziwnego , że piękna królewna poprosiła cię o zaprojektowanie i uszycie wspaniałej sukni na wielki coroczny bal. Zaprojektuj i uszyj suknię składającą się z 4 elementów. Wybierz odpowiednie kolory i wzór materiału. Stwórz prawdziwe arcydzieło. Gra obsługiwana jest za pomocą myszki.

suknia dla królewny

Studio mody – strój sportowy

Nawet podczas uprawiania sportu można wyglądać profesjonalnie i modnie zarazem. Zaprojektujcie komfortowy i zgodny z najnowszymi trendami strój sportowy składający się z czterech części. Wybierzcie kolor i wzór dla każdego z elementów, a następnie użyjcie przycisku „Done”. Kolejnym waszym zadaniem będzie wykrojenie i połączenie poszczególnych elementów. Zapraszamy do zabawy wszystkie dziewczynki interesujące się modą!

strój sportowy - ubieranki dla dziewczyn