GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: ubieranki 3

Piżama party

Trzy najlepsze przyjaciółki urządziły dzisiaj przyjęcie piżamowe. Zanim jednak zaczną dobrą zabawę muszą wybrać pasujące stroje. Każda z dziewczyn ma inny typ urody, pomóż im w dobrym wyborze. Dopasuj do siebie wszystkie elementy stroju. Wybierz najładniejsze piżamy oraz fryzury i inne fajne dodatki. Jeśli zechcesz zmień również wystrój pokoju. Baw się świetnie i spraw by każda z trzech dziewczyn wyglądała niesamowicie! Zapraszamy do gry!

Piżama party

Studio mody – strój dla farmerki

Ta urocza dziewczyna jest córką farmera. W najbliższy weekend w sąsiednim miasteczku odbędzie się wspaniały festyn kowbojski na którym będzie wiele atrakcji. Zaprojektujcie dla niej niesamowity stój nawiązujący do pracy na farmie. Wybierzcie 4 elementy stroju. Określcie ich kolor oraz wzór , a następnie połączcie wszystko w całość. Przygotujcie dziewczynę do festynu wybierając jej piękną fryzurę oraz makijaż. Nie zapomnijcie o butach kowbojskich i innych dodatkach.

strój dla farmerki

Studio mody – królowa lodu

Twoje studio mody ma dziś niesamowitego klienta. Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie stroju dla pięknej królowej lodu. Ten strój musi być naprawdę wspaniały ,a do tego wyrażać cały charakter królowej o lodowym sercu. Jeśli jesteś gotowa podjąć to wyzwanie to już teraz zacznij tworzyć wspaniały zimowy strój składający się z czterech elementów. Wybierz fason i kolor, a następnie połącz ze sobą wszystkie elementy. Nie zapomnij o lodowym makijażu oraz innych akcesoriach, które sprawią że królowa będzie wyglądała niesamowicie.

królowa lodu ubieranka

Studio mody – karnawał w Rio de Janeiro

Ta urocza dziewczyna co roku bierze udział w najsłynniejszym na całym świecie karnawale w Rio de Janeiro. Jej strój musi być naprawdę wyjątkowy by wyróżniał się z pośród innych. Twoje studio mody z pewnością poradzi sobie z tym wyzwaniem. Zaprojektuj i uszyj wspaniały strój dzięki któremu nasza modelka zostanie królową karnawału w Rio de Janeiro. Daj się ponieść fantazji!

karnawał w Rio de Janeiro

Studio mody – wakacyjny strój

Wreszcie nadeszła wspaniała pogoda. Czas narzucić na siebie coś lekkiego. Szafa tej uroczej dziewczyny nie wygląda zbyt okazale dlatego trzeba zaprojektować i uszyć jakąś fantastyczną kreację. Grę zacznijcie od wybrania wszystkich części stroju. Możecie im dać cudowny kolor lub fantazyjny wzór. Kolejnym etapem gry jest szycie stroju i dopasowanie do niego fryzury oraz innych elementów. Wszystko zależy od waszej kreatywności!

wakacyjny strój

Studio mody – Jeans

Jeans został wynaleziony w dziewiętnastym wieku, ale jest cały czas modny. Ubrania z jeansu są bardzo popularne. Zawdzięczają to swojej wygodzie oraz funkcjonalności. Modne ubranie z jeansu można założyć na prawie każdą okazję. Nasza modelka pragnie nowego stroju z jeansu. Zaprojektuj i uszyj dla niej coś wyjątkowego. Wybierz cztery części stroju. Nadaj im swój ulubiony kolor i wzorek. Jeans nie musi być zawsze w odcieniach niebieskiego. Prawda?

Studio mody – Jeans