GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: ubieranki 2

Studio mody – uniform dla pielęgniarki

Zaprojektuj idealny uniform dla zapracowanej pielęgniarki. Ta miła dziewczyna jest już znudzona swoim starym uniformem i pragnie nieco odmienić swój wygląd. Wybierz cztery elementy stroju dla pielęgniarki i połącz je w spójną całość. Każdy z elementów może mieć zupełnie inny kolor i wzór. Stwórz uniform który spodoba się pielęgniarce oraz jej pacjentom. Nie zapomnij o ciekawych dodatkach.

uniform dla pielęgniarki

Studio mody – stewardessa

O pracy w roli stewardessy marzy wiele dziewczynek. Praca w lotnictwie może być wielką przygodą połączoną ze zwiedzaniem wielu egzotycznych krajów. Jak wiadomo stewardessy to piękne dziewczyny ubrane we  wspaniałe uniformy. Nasze dzisiejsze zadanie polega na zaprojektowaniu i uszyciu takiego właśnie uniformu. Postarajcie aby wasz uniform dla stewardessy prezentował się świetnie, a dodatkowo był bardzo wygodny co jest ważne podczas długich lotów.

Studio mody – stewardessa

Studio mody – wygodna piżama

Podczas snu też można poczuć się naprawdę komfortowo. Najważniejsza jest wygodna  i fajna piżama. Zaprojektujcie więc ciekawą piżamę dla modnej dziewczyny w jakiej chciałybyście spędzić każdą noc. Zapraszamy wszystkich do gry!

wygodna piżama

Studio mody – czirliderka

Zaprojektujcie piękne stroje dla grupy czirliderek, które już w kolejnym meczu będą dopingować swoją szkolną drużynę. Ich wsparcie jest bardzo potrzebne. Zadbaj by zachwyciły swoim wyglądem i dopingiem całą publiczność. Zaprojektuj 3 częściowy strój oraz niesamowite pompony. Następnie uszyj go i dobierz inne piękne akcesoria, wybierz odpowiednią fryzurę i buty.

czirliderka

Studio mody – strój dla superbohaterki

Nadszedł czas by zostać superbohaterką! Tylko jak powinien wyglądać strój dla superbohaterki? Dzięki tej grze będziesz mogła zaprojektować i stworzyć taki kostium który najbardziej będzie Ci pasował. Wybierz cztery elementy stroju i nadaj im ulubiony kolor oraz wzór. Następnie zabierz się do szycia. Swój stój zaprezentuj na wirtualnej modelce dodając kilka świetnych akcesoriów. Baw się dobrze!

strój dla superbohaterki

Studio mody – impreza na plaży

Nadszedł czas letniej zabawy. Warto wybrać się na niesamowite przyjęcie na plaży. Poświęć kilka minut i zaprojektuj oraz uszyj wspaniały strój potrzebny na taką okazję. Spraw, by twoja modelka wyglądała i czuła się wspaniale. Wybierz wszystkie elementy stroju, a następnie nadaj im letnie kolory oraz wzory. Połącz sprawnie wszystko w całość. Nie zapomnij o wybraniu z garderoby odpowiednich akcesoriów plażowych. A może i Ty masz ochotę dołączyć do wspaniałej imprezy na plaży

impreza na plaży