GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: ubieranki 1

Studio mody – letni strój

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Czas więc pomyśleć o wygodnym letnim stroju w którym będziecie czuć się modnie i komfortowo. Zaprojektujcie go właśnie teraz i bawcie się przy tym świetnie. Wybierzcie odpowiedni waszym zdaniem kolor i fason dla czterech elementów letniego stroju. Połączcie wszystko w całość. Powodzenia!

letni strój

Studio mody – strój dla gwiazdy popu

Kolejna wspaniała gra dla dziewczynek. Zaprojektujcie wspaniały strój dla znanej gwiazdy popu. Dopracujcie wszystkie dodatki i postaraj się by na najbliższym koncercie wyglądała naprawdę świetnie. Użyjcie swojej fantazji by stworzyć prawdziwe arcydzieło które zachwyci wszystkich fanów młodej gwiazdy.

strój dla gwiazdy popu

Studio mody – strój kąpielowy

Lato w pełni, czas więc udać się na plażę lub basen. Jednak jaki strój kąpielowy będzie dla nas najlepszy. Teraz nie będzie problemu z wyborem, bo możecie same zaprojektować dla siebie wymarzony strój. Wystarczy, że wybierzecie 4 elementy kostiumu w waszych ulubionych kolorach. Dodatkowo możecie wybrać piękny wzór dla każdego z nich. Po zakończeniu pracy warto zaprezentować swoje dzieło na basenie.

strój kąpielowy

Studio mody – kombinezon

Moda na kombinezony ciągle powraca. Jeśli ty również jesteś fanką tego jednoczęściowego stroju ta gra jest właśnie dla ciebie. Masz okazję by sama zaprojektować i stworzyć modny i oryginalny kombinezon. Każdemu elementowi możesz nadać inny kolor oraz wzór. Wszystko zależy od twojego gustu. Aby kombinezon prezentował się świetnie dopasuj fryzurę modelki oraz wybierz modne dodatki.

Studio mody – kombinezon

Studio mody – suknia dla druhny

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdej dziewczyny. Każda panna młoda pragnie by wszystko wyglądało idealnie. Cała ceremonia oraz suknia ślubna muszą być wspaniałe. Piękna panna młoda nie może obyć się też bez swoich druhen. I to właśnie dla nich musimy stworzyć idealne suknie. Muszą prezentować się nieskazitelnie, nie mogą być jednak zbyt krzykliwe by nie przyćmiły sukni panny młodej. Jako najlepsza projektantka w okolicy z pewnością podołasz temu zadaniu. Powodzenia w projektowaniu!

suknia dla druhny

Studio mody – koncert rockowy

Twoja klientka wybiera się dziś na rockowy koncert podczas którego chce wyglądać niesamowicie. Stwórz dla niej niesamowity strój, który będzie idealnie pasował do rockowych klimatów. Na początku dopasuj do siebie cztery elementy stroju, potem nadaj im odpowiedni kolor i wzorek. W dalszej części gry ubieranki przejdź do pracowni, gdzie za pomocą nożyczek i maszyny do szycia stworzysz prawdziwe dzieło. Na sam koniec dodaj do stroju kilka ostrych dodatków rockowych, dzięki którym wszystko nabierze drapieżnego charakteru. Miłej zabawy!

koncert rockowy