GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: paznokcie

Studio paznokci – motyw plażowy

Lato to zdaniem wielu najprzyjemniejsza pora roku, bo można wtedy całymi dniami wylegiwać się na słonecznej plaży. Warto w tym momencie dać swoim paznokciom nowy wygląd. Co powiecie na motyw plażowy? To będzie hit! Zacznijcie od oczyszczenia paznokci ze starego lakieru, następnie zadbajcie o ich wygląd i kondycję. Kolejnym etapem będzie już malowanie i dekorowanie paznokci motywami  morskimi. Zapraszamy do zabawy wszystkie dziewczynki!

Studio paznokci – motyw plażowy

Studio paznokci – grochy

Grochy to bardzo popularny motyw wykorzystywany do wszystkiego. Teraz nadszedł czas na prawdziwe groszkowe szaleństwo. Ta modna dziewczyna kocha różnokolorowe grochy. Pragnie by jej paznokcie pasowały do jej groszkowej kreacji. Możesz jej w tym pomóc? Oczywiście, że tak! Prowadzisz przecież najlepsze studio paznokci w mieście. Stwórz więc niesamowite paznokcie w grochy i baw się przy tym świetnie!

Studio paznokci – grochy

Studio paznokci – motyw kwiatowy

Jeśli kochasz kwiaty i wszystko to co jest nimi udekorowane ta gra z pewnością przypadnie ci do gustu. Oto kolejna pozycja z serii studio paznokci w której główną rolę odgrywają kwiatowe zdobienia. Pracę należy zacząć od oczyszczenia paznokci. Następnie trzeba je zabezpieczyć i wspaniale ozdobić. Sprawcie by modelka wyglądała nieziemsko.

Studio paznokci – motyw kwiatowy

Zimowe paznokcie

Paznokcie też trzeba odpowiednio przygotować na zimę. Warto to zrobić w profesjonalnym studio. Po pierwsze należy odpowiednio oczyścić paznokcie oraz nadać im odpowiedni kształt. Kolejnym krokiem jest odżywienie paznokci oraz usunięcie skórek. Następnie można przystąpić do właściwego projektu, czyli nadania paznokciom bajecznego zimowego wyglądu. Należy wybrać ulubione kolory i cudowne akcesoria oraz dodatki, by zadziwić wszystkich nowym wyglądem!

Zimowe paznokcie

Studio paznokci – zwierzęta

Oto wspaniała gra dla wszystkich dziewczynek które kochają zwierzęta. Spróbujcie ozdobić paznokcie wirtualnej modeliki w naprawdę niesamowity sposób. Motyw zwierzęcy będzie prawdziwym hitem który sprawdzi się podczas najbliższej wycieczki do zoo. Ta dziewczyna nie dbała ostatnio o swoje paznokcie warto więc zacząć od ich oczyszczenia, następnie można wybrać ciekawe ozdoby i dekoracje ze zwierzątkami. Dobrej zabawy!

Studio paznokci - zwierzęta