GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: Papa’s

Papa’s Scooperia

Twoja wycieczka do wielkiego miasta zakończyła się w dość niespodziewany sposób. Zostałeś sam bez pieniędzy i przyjaciół. Na szczęście Papa Louie znalazł rozwiązanie Twojego wielkiego problemu. Od jutra zaczniesz pracę w jego nowej lodziarni i zarobisz porządne pieniądze. Tak oto przedstawie się fabuła naszej najnowszej gry online Papa’s Scooperia w którą koniecznie musisz zagrać. Zostań członkiem elitarnego zespołu serwującego przepyszne przekąski i desery lodowe. Lody podawaj na smacznych i wcześniej własnoręcznie upieczonych ciasteczkach. Dodawaj do nich przepyszne dodatki takie jak słodkie polewy i niesamowite posypki. Wszystko to w grze Papa’s Scooperia!

Papa's Scooperia

Papa’s Pizzeria

Pomóż Royowi poprowadzić pizzerie podczas nieobecności Papy Louisa! Przyrządzaj smaczną pizzę i serwuj ją nowym klientom. Powodzenia! Skorzystaj z Treningu aby poznać zasady gry.

Papa's Pizzeria

Papa’s Pastaria

Zostańcie prawdziwymi specjalistami od przygotowania pysznego makaronu. Papa’s pastaria  to lokal specjalizujący się w tego rodzaju daniach. Zadbajcie o wszystkich klientów. Dopilnujcie by potrawy były odpowiednio przygotowane i podane. Gotujcie makaron, dodawajcie do niego smaczne sosy i inne pyszne dodatki. Nie zapomnijcie o poszerzaniu swojej oferty. Gra zawiera przydatny samouczek z którym warto się zapoznać…

Papa's Pastaria

Papa’s Sushiria

Pomóż w rozkręceniu nowego biznesu. Bar sushi to najnowsza inwestycja Papa Louie. Sprawdź się w nowej roli i przekonaj do siebie jak największą liczbę gości. Spraw, by szczęście powróciło do restauracji. Obsługę każdego klienta rozpocznij od przyjęcia zamówienia. Następnie przejdź do stacji gotowania ryżu i ugotuj ryż biały lub brązowy. Kolor potrzebnego ryżu widoczny jest na dole zamówienia po prawej. W kolejnej stacji dodaj odpowiednie składniki i potnij rolkę na równe kawałki. W tym celu wykorzystaj linie widoczne na stole po schwyceniu noża. W ostatniej stacji przygotuj zamówiony napój. Spróbuj odblokować wszystkie bonusy w grze Papa’s Sushiria. Powodzenia!

Papa's Sushiria

Papa’s Cheeseria

W mieście Toastwood otwarła się właśnie nowa restauracja o nazwie Papa’s Cheeseria. Do miasta zawitał również zespół rockowy Scarlett i Shakers. Stała się jednak straszna rzecz. Ich wszystkie instrumenty zostały ukradzione , a występ został odwołany. Na zakup nowych instrumentów potrzeba sporo pieniędzy. Dobrze, że można zarobić je w restauracji Papa’s Cheeseria. Wystarczy, że staniecie za ladą i będziecie serwować klientom zamówione posiłki. Uważnie przeczytajcie zamówienie, a następnie dokładnie przygotujcie posiłek, aby dostać wysoki napiwek. Poznajcie i opanujcie 40 przepisów na niesamowite dania z grillowanym serem.

Papa’s Cheeseria

Papa’s Burgeria

Odbieraj zamówienia, przyrządzaj hamburgery, dodawaj polewy i różne dodatki. Serwuj pyszne hamburgery wymagającym klientom. Używaj myszki, aby poruszać się między różnymi stanowiskami w knajpie.

Papa's Burgeria

Papa’s Bakeria

Właśnie otrzymaliście nową pracę! Teraz będziecie piec i sprzedawać najlepsze ciasta w mieście w grze Papa’s Bakeria. Wasza piekarnia znajduje się w ruchliwym centrum handlowym, dlatego każdego dnia będzie tu zaglądać wielu klientów. Swoją karierę rozpocznijcie od przejścia krótkiego szkolenia, dzięki któremu poznacie wszystkie sekrety potrzebne do przygotowania pysznego ciasta. Wybierzcie zgodny z zamówieniem spód ciasta, a następnie napełnijcie go odpowiednim nadzieniem. Po pieczeniu dokładnie udekorujcie ciasto. Gra Papa’s Bakeria to prawdziwe wyzwanie!

Papa's Bakeria