GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: metamorfoza

Stewardessa – przemiana

Ta urocza dziewczyna pracuje jako stewardessa w bardzo eleganckich i prestiżowych liniach lotniczych. Jest bardzo dobrą pracownicą. Dzisiaj jednak zaspała i do wylotu zostało jej tylko kilkanaście minut. Spróbuj pomóc jej w błyskawicznej przemianie. Rób wszystko zgodnie ze wskazówkami. Korzystaj w odpowiedni sposób ze wszystkich rzeczy dostępnych w grze.

Stewardessa - przemiana

Nauczycielka – przemiana

Oh nie! Ta sympatyczna i lubiana nauczycielka matematyki wstała dzisiaj zbyt późno i teraz może spóźnić się na pierwszą lekcję. Wszystkiemu winny jest jej budzik który popsuł się w nocy. Do wyjścia pozostało jej tylko kilka minut, a ona jest jeszcze nie gotowa. Pomóżcie dziewczynie w zrobieniu pięknego makijażu oraz wybraniu stroju z garderoby. Postarajcie się by wszystko wyglądało perfekcyjnie. Działajcie szybko, bo na pierwszą lekcję zapowiedziana jest klasówka z matematyki. Powodzenia!

Nauczycielka - przemiana

Szkoła – przemiana

Pomóżcie uroczej dziewczynie przygotować się na pierwszy dzień w nowej szkole. Jest bardzo zestresowana całą sytuacją dlatego zabawę warto zacząć od odwiedzenia spa. Tam każdy może się doskonale zrelaksować. Kolejnym etapem gry jest wizyta w salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Nie można oczywiście zapomnieć o nowych ciuszkach oraz butach. Kiedy wszystko będzie gotowe użyjcie przycisku – show.

Szkoła - przemiana

Przemiana kujonki

Oto kujonka która potrzebuje twojej pomocy. Otwórz swoje słynne studio metamorfoz i uczyń z tego kopciuszka prawdziwą gwiazdę. Wystarczą trzy kroki, by ta skromna i miła dziewczyna stała się prawdziwą boginią. Najpierw odwiedź przebieralnię, gdzie można zaprojektować wspaniały strój w ulubionych kolorach. W kolejnym pokoju wybierz modną fryzurę. Ostatnim krokiem jest zrobienie profesjonalnego makijażu, ale i z tym na pewno nie będziesz miała żadnego problemu. Miłej zabawy!

Przemiana kujonki

Aktorka – szybka przemiana

Ta słynna aktorka teatralna ma dzisiaj niesłychanie ważny spektakl. Goście już czekają, a jej ciągle nie ma. Jej limuzyna utknęła na zakorkowanej drodze. Pomóż aktorce w szybkiej charakteryzacji. Spraw by dziś tez zachwyciła wszystkich widzów swoją niesłychaną grą i wyglądem.

Aktorka - szybka przemiana

Reporterka – przemiana

Przedstawiamy wam kolejną grę z najnowszej serii. Tym razem musimy pomóc miłej dziewczynie która pracuje jako reporterka telewizyjna. Już za chwilę musi wystąpić przed kamerami dlatego bardzo na nas liczy! Aby ukończyć grę podążaj za wskazówkami zawartymi w grze.

Reporterka – przemiana