GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: makijaż

Letnie oko

Lato, a zwłaszcza wakacje to szczególny czas kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Warto wtedy zmienić coś w swoim wyglądzie. Wspaniałym dopełnieniem modnych ciuchów będzie letni makijaż oczu. Letnie oczy ożywione są cudownymi kolorami i nadają twarzy fantastyczny wygląd. Wypróbujcie ten rodzaj makijażu w naszej grze. Zajmijcie się w profesjonalny sposób wyglądem wirtualnej modelki. Zadbajcie o jej cerę, makijaż oraz pozostałe dodatki.

Letnie oko

Przydymione oko

Wszystkie dziewczyny zainteresowane sztuką makijażu zapraszamy do zabawy. Oto niezwykle ciekawa gra online dzięki której poznacie sekret doskonałego wyglądu. Dowiecie się również jak uzyskać popularny ostatnio efekt przydymionego oka. Zacznijcie od oczyszczenia skóry modelki ,a potem przejdźcie przez wszystkie etapy profesjonalnego makijażu. Zastosujcie odpowiednie kombinacje kolorów by osiągnąć niesamowity efekt! Gra obsługiwana jest za pomocą myszki.

Przydymione oko

Zimowe oczy

W ten zimowy poranek nasza bohaterka postanowiła wybrać się na spacer z nowo poznanym chłopakiem To ich pierwsza randka, dlatego dziewczyna chce wyglądać doskonale. Pewnie dlatego, że wierzy miłość od pierwszego wejrzenia. Na razie nie wygląda zbyt dobrze i liczy na twoją pomoc. Na początku pomóż jej nałożyć maseczki, korektor i podkład, aby jej twarz wyglądała nieskazitelnie. Następnie użyj wszystkich dostępnych w grze kosmetyków, aby przypominała dziewczynę ze zdjęcia. Na sam koniec dopasuj fryzurę i zimowe ciuszki. Miłej zabawy z grą – Zimowe oczy

Zimowe oczy

Elektryzujące spojrzenie

Nasza modelka wybiera się dziś na nocną imprezę. Chce być w centrum uwagi, dlatego musisz wymyślić coś niepowtarzalnego. Może warto nadać jej elektryzujące spojrzenie, którego nie zapomną inni imprezowicze. Jej duże i piękne oczy idealnie nadają się do takiej przemiany. Wykorzystaj wszystkie kosmetyki dostępne w grze. Postaraj się, by nasza modelka była dziś dziewczyną z najfajniejszym spojrzeniem. Wtedy z pewnością pozna kogoś interesującego!

Elektryzujące spojrzenie

Brokatowe oczy

Ta urocza dziewczyna wybiera się dziś wieczorem na niezwykle ważne przyjęcie gdzie będzie sporo osobistości z branży modowej. Jako że jesteś wspaniałą makijażystką przyszła właśnie do ciebie. Zadbaj o jej skórę ,a następnie stwórz idealną kompozycję kolorów ,by jej makijaż prezentował się naprawdę świetnie. Brokatowe oczy wymagają odpowiedniej kreacji. Dopasuj wszystko, by całość prezentowała się doskonale.