GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: gotowanki 2

Pizza z bekonem

Przepisów na zrobienie doskonałej pizzy jest naprawdę sporo. W tej grze poznacie jeden z najlepszych przepisów na pizzę z bekonem. Zacznijcie od połączenia w misce wszystkich składników ciasta, a następnie pokrójcie bekon w plasterki. To samo zróbcie z pomidorami i papryką. Cebulę pokrójcie w plasterki, a następnie zręcznie podzielcie na pojedyncze krążki. Na rozwałkowanym cieście ułóżcie dokładnie wszystkie składniki pizzy z bekonem. Na samym końcu włóżcie pizzę do piekarnika i odczekajcie odpowiedni czas. Prawda, że to proste ?!

Pizza z bekonem

Świeże meksykańskie burrito

Świeże meksykańskie burrito to prawdziwy przysmak. Ta niezwykła przekąska składa się z pszenicznej tortilli w którą zawinięty jest smaczny farsz. Jego skład może być bardzo różny wszystko zależy od waszych preferencji. Smaczne burrito zjemy nie tylko w meksykańskiej restauracji, można je zrobić w domu. Przekonajcie się jak szybko można przygotować domowe burrito w naszej grze kulinarnej.

Świeże meksykańskie burrito

Francuska zupa cebulowa

Przygotujcie pyszną francuska zupę cebulową w naszej najnowszej grze o gotowaniu. Zapraszamy do zabawy! Każdy prawdziwy smakosz wie, że zupa tego rodzaju najlepiej smakuje z chrupiącymi grzankami. Nie zabraknie ich więc w naszym najnowszym przepisie.

Francuska zupa cebulowa

Smaczna pizza

Czołem mali kucharze! Tym razem przygotujemy w naszej wirtualnej kuchni pyszna pizzę. Waszym pierwszym zadaniem będzie wybranie ze spiżarni wszystkich potrzebnych produktów. Następnie trzeba będzie posiekać na kawałki pieczarki, pomidory oraz paprykę. Kiedy to zrobicie zajmiecie się układaniem wszystkiego na placku. Powodzenia!

Smaczna pizza

Szybkie śniadanie

W tych zabieganych czasach przygotowanie szybkiego śniadanie dla głodnego dziecka jest prawdziwym wyzwaniem dla każdej mamy. Nadszedł czas śniadania. Dziecko jest bardzo głodne i spieszy się do szkoły. Jak najszybciej przygotuj mu śniadanie wybrane z listy. Wszystkie produkty podaj mamie w odpowiedniej kolejności ( sprawdź na ściądze – „Preparation”)

Szybkie śniadanie

Zapiekanka z kiełbaskami

Zapiekanka z kiełbaskami – gry gotowanie. Najpierw weź z domu kartę i udaj się do bankomatu po pieniądze. Potem udaj się do sklepu na zakupy. W sklepie kup wszystkie składniki potrzebne do zrobienia tej pysznej potrawy. Listę zakupów znajdziesz w zakładce po lewej stronie ekranu

Zapiekanka z kiełbaskami