GRY DLA DZIEWCZYN

Gry archiwalne: gotowanki

Pyszne Sushi – wirtualne gotowanie

Sushi zdobyło w ostatnim czasie wielką popularność na całym świecie. Ta oto gra dla dziewczynek o przygotowywaniu potraw przybliży wam sposób przyrządzania tej niezwykłej potrawy. Aby przygotować sushi za pomocą myszki wykonujcie odpowiednie ruchy wskazywane przez strzałki.

Pyszne Sushi - wirtualne gotowanie

Diabelska pizza

Przygotujmy wspólnie pyszną pizzę która będzie daniem głównym na dzisiejszym przyjęciu zorganizowanym dla krewnych. Postępujcie zgodnie z instrukcjami zawartymi w grze aby ukończyć przygotowanie diabelskiej pizzy. Zacznijcie od sparzenia i obrania ze skórki dojrzałych czerwonych pomidorów.

diabelska pizza

Perfekcyjne hot-dogi

Bądźmy szczerzy, każdy z nas lubi zjeść od czasu do czasu pysznego hot-doga. Takiego hot-doga można przygotować samemu. Wystarczy kupić w markecie wszystkie składniki. Oto gra dzięki której dowiecie się jakie produkty potrzebne są do zrobienia smacznego hot-doga. Pierwszym etapem gry będzie kupienie wszystkich rzeczy z listy, kolejnym odpowiedni ich przygotowanie i połączenie w pysznej bułce. Przyjemnej zabawy!

Perfekcyjne hot-dogi

Sałatka Cezar

Świeże warzywa powinny jak najczęściej gościć na naszych stołach. Przez to że zawierają sporo cennych witamin bardzo dobrze wpływają na nasze zdrowie. Aby wszystkim smakowały można z nich przyrządzić pyszną sałatkę. Cezar to rodzaj bardzo popularnej sałatki, której głównym składnikiem jest sałata rzymska. Podążając za wskazówkami zawartymi w grze poznacie sposób jej przygotowania. Na początku podzielcie sałatę na mniejsze kawałki, a następnie w odpowiedni sposób przygotujcie pozostałe składniki sałatki Cezar. Smacznego!

Sałatka Cezar

Sushi – Green Dragon Roll

Dzisiaj poznamy sposób przygotowania smacznego sushi zwanego Green Dragon Roll. Jego głównymi składnikami są ogórek ,awokado, krewetki, ryba no i oczywiście ryż. Po odpowiednim przygotowaniu wszystkich składników zawijamy je w nori czyli suszone liście jadalnych wodorostów. Całość wygląda naprawdę świetnie i tak też z pewnością smakuje. Zapraszamy wszystkich do zabawy. Gra obsługiwana jest za pomocą myszki.

Sushi - Green Dragon Roll

Letnia pizza owocowa

Podczas letnich upałów najlepiej sprawdzają się lekkie i smaczne posiłki po których będziemy pełni energii. Warto zatem zdecydować się na pizzę owocową. Jest to ciekawa propozycja która może występować w roli smacznego deseru lub pełnego posiłku. Prawda, że brzmi smacznie?! Oto gra dla dzieci która zadowoli wszystkich smakoszy. Zabierajmy się więc do pracy! Przygotowanie pizzy owocowej należy rozpocząć od zebrania wszystkich potrzebnych składników. Następnie trzeba pokroić owoce i przygotować ciasto, które należy włożyć do piekarnika. Pamiętajcie o ustawieniu odpowiedniej temperatury. Kolejnym etapem tej darmowej gry jest przygotowanie pysznego kremu. Przyjemnej zabawy!

Letnia pizza owocowa